TSL1TTE22LJ
TSL1TTE22LJ KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.022 Ohm 5% 100ppm
Написати відгук