Продукція > KOA SPEER > TSL1TTE24L0D
TSL1TTE24L0D
TSL1TTE24L0D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.024 Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук