Продукція > KOA SPEER > TSL1TTE62L0D
TSL1TTE62L0D
TSL1TTE62L0D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.062 Ohm 0.5% 100ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук