Продукція > KOA SPEER > TSL1TTER100D
TSL1TTER100D
TSL1TTER100D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.1 Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук