Продукція > VISHAY > TSP1001K1002FUF
TSP1001K1002FUF
TSP1001K1002FUF Vishay
tsp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSP1001K1002FUF TSP1001K1002FUF Виробник : Vishay / Thin Film Resistor Networks & Arrays 10K OHM 1% 10PIN 100PPM
товару немає в наявності
TSP1001K1002FUF Виробник : Vishay / Thin Film Resistor Networks & Arrays 10K OHM 1% 10PIN 100PPM