Продукція > VISHAY > TSP803H2002BUF
TSP803H2002BUF
TSP803H2002BUF Vishay
tsp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 20K Ohm 0.1% 0.5W(1/2W) ±50ppm/°C ISOL Molded 8-Pin Pin Thru-Hole
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук