TSP803K1001BUF
TSP803K1001BUF Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Resistor Networks & Arrays 8pin 1Kohms .1% 100ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук