Продукція > TRACO POWER > TSPC 050-124HL
TSPC 050-124HL Traco Power
Виробник: Traco Power
Description: 50W AC/DC POWER SUPPLY IN A DIN-
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input
Size / Dimension: 3.56" L x 1.45" W x 4.33" H (90.4mm x 36.8mm x 110.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 2.1A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; UL 508
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 50W AC/DC POWER SUPPLY IN A DIN-, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50W, Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input, Size / Dimension: 3.56" L x 1.45" W x 4.33" H (90.4mm x 36.8mm x 110.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 2.1A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; UL 508, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC.
Інші пропозиції TSPC 050-124HL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSPC 050-124HL TSPC 050-124HL Виробник : TRACO Power tspc_datasheet.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 50W 24V 2.1A DIN Rail ATEX Cert