TSREH1200
TSREH1200 BriskHeat
83
Виробник: BriskHeat
Description: HEATER 120W 12" X 2" 120VAC
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук