TT21F105Z500CT
TT21F105Z500CT Walsin Technology Corporation
WTC_MLCC_Low_Profile_TT.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 1UF 50V Y5V 0805
Tolerance: -20%, +80%
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V Y5V 0805, Tolerance: -20%, +80%, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1 µF.