TT3X150B
TT3X150B TIE10
TT2.5X100_BK.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 150mm; W: 2.5mm; black; polyamide; 78N; Ømax: 35mm
Manufacturer series: Classic
Colour: black
Type of cable accessories: cable tie
Resistance to: UV rays
Tie material: polyamide
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Tie width: 2.5mm
Loop diameter max: 35mm
Length: 0.15m
Tie strength: 78N
на замовлення 276700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TT3X150B TIE10
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 150mm; W: 2.5mm; black; polyamide; 78N; Ømax: 35mm, Manufacturer series: Classic, Colour: black, Type of cable accessories: cable tie, Resistance to: UV rays, Tie material: polyamide, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Tie width: 2.5mm, Loop diameter max: 35mm, Length: 0.15m, Tie strength: 78N.