TT3X150MD
TT3X150MD TIE10
TT2.5x100_BL.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 150mm; W: 2.5mm; blue; polyamide; 78N; Ømax: 35mm
Manufacturer series: MetalSense
Colour: blue
Type of cable accessories: cable tie
Wristband features: detectable by a metal detector
Trade name: detection cable tie
Version: with the addition of ferromagnetic powder
Tie material: polyamide
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Tie width: 2.5mm
Loop diameter max: 35mm
Length: 0.15m
Tie strength: 78N
на замовлення 10700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TT3X150MD TIE10
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 150mm; W: 2.5mm; blue; polyamide; 78N; Ømax: 35mm, Manufacturer series: MetalSense, Colour: blue, Type of cable accessories: cable tie, Wristband features: detectable by a metal detector, Trade name: detection cable tie, Version: with the addition of ferromagnetic powder, Tie material: polyamide, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Tie width: 2.5mm, Loop diameter max: 35mm, Length: 0.15m, Tie strength: 78N.