TT4X150MD
TT4X150MD TIE10
TT2.5x100_BL.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 150mm; W: 3.6mm; blue; polyamide; 176N; Ømax: 35mm
Type of cable accessories: cable tie
Version: with the addition of ferromagnetic powder
Length: 0.15m
Tie width: 3.6mm
Colour: blue
Tie material: polyamide
Wristband features: detectable by a metal detector
Tie strength: 176N
Loop diameter max: 35mm
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: MetalSense
Trade name: detection cable tie
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TT4X150MD TIE10
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 150mm; W: 3.6mm; blue; polyamide; 176N; Ømax: 35mm, Type of cable accessories: cable tie, Version: with the addition of ferromagnetic powder, Length: 0.15m, Tie width: 3.6mm, Colour: blue, Tie material: polyamide, Wristband features: detectable by a metal detector, Tie strength: 176N, Loop diameter max: 35mm, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Manufacturer series: MetalSense, Trade name: detection cable tie.