TT4X250N
TT4X250N TIE10
TT2.5X100_N.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 250mm; W: 3.6mm; natural; polyamide; 176N; Ømax: 65mm
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.25m
Tie width: 3.6mm
Colour: natural
Tie material: polyamide
Tie strength: 176N
Loop diameter max: 65mm
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: Classic
на замовлення 48300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TT4X250N TIE10
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 250mm; W: 3.6mm; natural; polyamide; 176N; Ømax: 65mm, Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.25m, Tie width: 3.6mm, Colour: natural, Tie material: polyamide, Tie strength: 176N, Loop diameter max: 65mm, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Manufacturer series: Classic.