TT4X300N
TT4X300N TIE10
TT2.5X100_N.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 300mm; W: 3.6mm; natural; polyamide; 176N; Ømax: 80mm
Type of cable accessories: cable tie
Manufacturer series: Classic
Tie material: polyamide
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Tie width: 3.6mm
Length: 0.3m
Loop diameter max: 80mm
Tie strength: 176N
Colour: natural
на замовлення 55200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TT4X300N TIE10
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 300mm; W: 3.6mm; natural; polyamide; 176N; Ømax: 80mm, Type of cable accessories: cable tie, Manufacturer series: Classic, Tie material: polyamide, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Tie width: 3.6mm, Length: 0.3m, Loop diameter max: 80mm, Tie strength: 176N, Colour: natural.