TT8X300MD
TT8X300MD TIE10
TT2.5x100_BL.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 300mm; W: 7.6mm; blue; polyamide; 540N; Ømax: 80mm
Type of cable accessories: cable tie
Version: with the addition of ferromagnetic powder
Length: 0.3m
Tie width: 7.6mm
Colour: blue
Tie material: polyamide
Tie strength: 540N
Loop diameter max: 80mm
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: MetalSense
Wristband features: detectable by a metal detector
Trade name: detection cable tie
на замовлення 1700 шт:
Написати відгук
Технічний опис TT8X300MD TIE10
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 300mm; W: 7.6mm; blue; polyamide; 540N; Ømax: 80mm, Type of cable accessories: cable tie, Version: with the addition of ferromagnetic powder, Length: 0.3m, Tie width: 7.6mm, Colour: blue, Tie material: polyamide, Tie strength: 540N, Loop diameter max: 80mm, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Manufacturer series: MetalSense, Wristband features: detectable by a metal detector, Trade name: detection cable tie.