TT8X300N
TT8X300N TIE10
TT2.5X100_N.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 300mm; W: 7.6mm; natural; polyamide; 540N; Ømax: 80mm
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.3m
Tie width: 7.6mm
Colour: natural
Tie material: polyamide
Tie strength: 540N
Loop diameter max: 80mm
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: Classic
на замовлення 8800 шт:
Написати відгук
Технічний опис TT8X300N TIE10
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 300mm; W: 7.6mm; natural; polyamide; 540N; Ømax: 80mm, Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.3m, Tie width: 7.6mm, Colour: natural, Tie material: polyamide, Tie strength: 540N, Loop diameter max: 80mm, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Manufacturer series: Classic.