TT8X400N
TT8X400N TIE10
TT2.5X100_N.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 400mm; W: 7.6mm; natural; polyamide; 540N; Ømax: 105mm
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.4m
Tie width: 7.6mm
Colour: natural
Tie material: polyamide
Tie strength: 540N
Loop diameter max: 105mm
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C