TT8X500B
TT8X500B TIE10
TT2.5X100_BK.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 500mm; W: 7.6mm; black; polyamide; 540N; Ømax: 150mm
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.5m
Tie width: 7.6mm
Colour: black
Tie material: polyamide
Tie strength: 540N
Loop diameter max: 150mm
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: Classic
Resistance to: UV rays
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TT8X500B TIE10
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 500mm; W: 7.6mm; black; polyamide; 540N; Ømax: 150mm, Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.5m, Tie width: 7.6mm, Colour: black, Tie material: polyamide, Tie strength: 540N, Loop diameter max: 150mm, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Manufacturer series: Classic, Resistance to: UV rays.