TT8X500N
TT8X500N TIE10
TT2.5X100_N.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 500mm; W: 7.6mm; natural; polyamide; 540N; Ømax: 150mm
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.5m
Tie width: 7.6mm
Colour: natural
Tie material: polyamide
Tie strength: 540N
Loop diameter max: 150mm
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: Classic
на замовлення 4400 шт:
Написати відгук
Технічний опис TT8X500N TIE10
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 500mm; W: 7.6mm; natural; polyamide; 540N; Ømax: 150mm, Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.5m, Tie width: 7.6mm, Colour: natural, Tie material: polyamide, Tie strength: 540N, Loop diameter max: 150mm, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Manufacturer series: Classic.