TTC-150S280DT
TTC-150S280DT Thomas Research Products
TTC-150_Series_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 27-54V 2.8A
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.40" L x 3.39" W x 1.71" H (188.0mm x 86.0mm x 43.5mm)
Voltage - Output: 27 ~ 54V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.8A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 312VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 27-54V 2.8A, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.40" L x 3.39" W x 1.71" H (188.0mm x 86.0mm x 43.5mm), Voltage - Output: 27 ~ 54V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.8A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 312VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.