TTH5018RJ TE Connectivity AMP Connectors
TT_Series.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES CHAS MNT 18 OHM 5% 50W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Part Status: Obsolete
Resistance: 18 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 18 OHM 5% 50W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Part Status: Obsolete, Resistance: 18 Ohms.