Продукція > TIE10 > TTLP8X400B
TTLP8X400B
TTLP8X400B TIE10
TTLP7.6X400.pdf
Виробник: TIE10
Category: Cable Ties
Description: Cable tie; L: 400mm; W: 7.6mm; black; polyamide; 540N; Ømax: 105mm
Type of cable accessories: cable tie
Version: with low profile head
Length: 0.4m
Tie width: 7.6mm
Colour: black
Tie material: polyamide
Tie strength: 540N
Loop diameter max: 105mm
Flammability rating: UL94V-2
Operating temperature: -40...85°C
Manufacturer series: SlimFit
Resistance to: UV rays
на замовлення 1700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties, Description: Cable tie; L: 400mm; W: 7.6mm; black; polyamide; 540N; Ømax: 105mm, Type of cable accessories: cable tie, Version: with low profile head, Length: 0.4m, Tie width: 7.6mm, Colour: black, Tie material: polyamide, Tie strength: 540N, Loop diameter max: 105mm, Flammability rating: UL94V-2, Operating temperature: -40...85°C, Manufacturer series: SlimFit, Resistance to: UV rays.