TTMP 1008N4V-220MN-D
TTMP 1008N4V-220MN-D TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
TTMP1008N4V-D%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 22 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR S
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.449" L x 0.402" W (11.40mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 99mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR S, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.449" L x 0.402" W (11.40mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 99mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.5A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.