TTMS-12.7-3 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RW-2511&DocType=SS&DocLang=EN
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HEAT SHRINKABLE ORANGE
Packaging: Spool
Color: Orange
Material: Polyolefin (PO), Flame Retardant, Irradiated
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.500" (12.7mm); Cable O.D. 0.183" ~ 0.425" (4.64mm ~ 10.79mm)