TTMS-12.7-9-CS0008 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: TTMS-12.7-9-CS0008
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin (PO), Flame Retardant, Irradiated
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.500" (12.7mm); Cable O.D. 0.183" ~ 0.425" (4.64mm ~ 10.79mm)
Storage/Refrigeration Temperature: 14°F ~ 95°C (-10°C ~ 35°C)
Shelf Life Start: Date of Manufacture
Shelf Life: 144 Months
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TTMS-12.7-9-CS0008, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T2000CT or T6112DS Thermal Transfer Printers, Material: Polyolefin (PO), Flame Retardant, Irradiated, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 0.500" (12.7mm); Cable O.D. 0.183" ~ 0.425" (4.64mm ~ 10.79mm), Storage/Refrigeration Temperature: 14°F ~ 95°C (-10°C ~ 35°C), Shelf Life Start: Date of Manufacture, Shelf Life: 144 Months.