TTVF300RD-100 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL STND CONTIN 3" X 100' RED
Packaging: Roll
Color: Red
For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer
Material: Polyvinyl Fluoride
Label Type: Standard, Continuous
Label Size: 3.00" x 100' (76.2mm x 30.5m)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL STND CONTIN 3" X 100' RED, Packaging: Roll, Color: Red, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Standard, Continuous, Label Size: 3.00" x 100' (76.2mm x 30.5m), Part Status: Active.