TUSB1004IRNQT
TUSB1004IRNQT Texas Instruments
tusb1004.pdf?ts=1694986442815&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTUSB1004
Виробник: Texas Instruments
USB Interface IC 10 Gbps USB 3.2 4-channel adaptive linear redriver 40-WQFN -40 to 85
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 GBPS USB 3.2 4-CHANNEL ADAPTI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 40-WFQFN Exposed Pad, Delay Time: 300ps, Number of Channels: 4, Mounting Type: Surface Mount, Output: Differential, Type: Buffer, ReDriver, Input: Differential, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Applications: I2C, USB, Data Rate (Max): 10Gbps, Supplier Device Package: 40-WQFN (6x4), Signal Conditioning: Input Equalization, Output De-Emphasis, Capacitance - Input: 10 pF.
Інші пропозиції TUSB1004IRNQT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TUSB1004IRNQT TUSB1004IRNQT Виробник : Texas Instruments tusb1004.pdf?ts=1694986442815&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTUSB1004 Description: 10 GBPS USB 3.2 4-CHANNEL ADAPTI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 40-WFQFN Exposed Pad
Delay Time: 300ps
Number of Channels: 4
Mounting Type: Surface Mount
Output: Differential
Type: Buffer, ReDriver
Input: Differential
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Applications: I2C, USB
Data Rate (Max): 10Gbps
Supplier Device Package: 40-WQFN (6x4)
Signal Conditioning: Input Equalization, Output De-Emphasis
Capacitance - Input: 10 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Delay Time: 300ps
Number of Channels: 4
Mounting Type: Surface Mount
Output: Differential
Type: Buffer, ReDriver
Input: Differential
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Applications: I2C, USB
Data Rate (Max): 10Gbps
Capacitance - Input: 10 pF