Продукція > JIANFU > TVFU03-050C-R
TVFU03-050C-R JIANFU
TVFU03-050C-R.pdf
Виробник: JIANFU
Category: Microswitches TACT
Description: Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; 0.05A/12VDC; SMT; none; 2.45N; 5mm
Type of switch: microswitch TACT
Contacts configuration: SPST
Number of positions: 2
Stable positions number: 1
DC contacts rating @R: 50mA / 12V DC
Mounting: SMT
Illumination: none
Operating Force: 2.45N
Body dimensions: 6x6x3.5mm
Button height: 5mm
Switching method: OFF-(ON)
Operating temperature: -40...85°C
Button shape: round
Leads: for PCB
Max. contact resistance:: 100mΩ
Min. insulation resistance: 0.1GΩ
Contact plating: silver plated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Microswitches TACT, Description: Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; 0.05A/12VDC; SMT; none; 2.45N; 5mm, Type of switch: microswitch TACT, Contacts configuration: SPST, Number of positions: 2, Stable positions number: 1, DC contacts rating @R: 50mA / 12V DC, Mounting: SMT, Illumination: none, Operating Force: 2.45N, Body dimensions: 6x6x3.5mm, Button height: 5mm, Switching method: OFF-(ON), Operating temperature: -40...85°C, Button shape: round, Leads: for PCB, Max. contact resistance:: 100mΩ, Min. insulation resistance: 0.1GΩ, Contact plating: silver plated.