TW1.8-48S15
TW1.8-48S15 Polytron
TW1.8.pdf
Виробник: Polytron
Description: DC DC CONVERTER 15V 1.8W
Packaging: Tray
Package / Case: 24-DIP Module, 12 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 50.4V
Efficiency: 55%
Current - Output (Max): 120mA
Voltage - Input (Min): 45.6V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 1.8 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 1.8W, Packaging: Tray, Package / Case: 24-DIP Module, 12 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 50.4V, Efficiency: 55%, Current - Output (Max): 120mA, Voltage - Input (Min): 45.6V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 1.8 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V.