Продукція > KYOCERA AVX > TW2D307K100CBSZ0S00
TW2D307K100CBSZ0S00
TW2D307K100CBSZ0S00 KYOCERA AVX
twm-2940244.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 300uF Temp125 C ESR=800mOhms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук