Продукція > KYOCERA AVX > TW2D947K050CBSZ0S00
TW2D947K050CBSZ0S00
TW2D947K050CBSZ0S00 Kyocera AVX
twm-2940244.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 940uF Temp125 C ESR=380mOhms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук