TW3E178K060CBSZ0S00
TW3E178K060CBSZ0S00 KYOCERA AVX Components
twm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Wet 1680uF 60V 10% (31.8 X 11.8mm) 0.27 Ohm 125°C
Написати відгук