TW3E208K050CBSZ0S00
TW3E208K050CBSZ0S00 KYOCERA AVX Components
twm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Wet 2040uF 50V 10% (31.8 X 11.8mm) 0.23 Ohm 125°C
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 50V 2000uF Temp125 C ESR=230mOhms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TW3E208K050CBSZ0S00 TW3E208K050CBSZ0S00 Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Wet 50V 2000uF Temp125 C ESR=230mOhms 10%