Продукція > KYOCERA AVX > TW3E457K125CBSZ0S00
TW3E457K125CBSZ0S00
TW3E457K125CBSZ0S00 KYOCERA AVX
twm-2940244.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 450uF Temp125 C ESR=530mOhms 10%
Написати відгук