Продукція > KYOCERA AVX > TW3E458K050CBSZ0S00
TW3E458K050CBSZ0S00
TW3E458K050CBSZ0S00 Kyocera AVX
twm-2940244.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 4500uF ESR=0.33ohms 10%
Написати відгук