Продукція > KYOCERA AVX > TW3E667K100CBSZ0S00
TW3E667K100CBSZ0S00
TW3E667K100CBSZ0S00 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 660uF Temp125 C ESR=400mOhms 10%
Написати відгук