Продукція > AVX > TW3E668K025CBDZ0S00
TW3E668K025CBDZ0S00
TW3E668K025CBDZ0S00 AVX
twm-776864.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 6600uF 10% ESR=170 mOhms
Написати відгук