Продукція > DABURN > TWA3-48S33
TWA3-48S33
TWA3-48S33 Daburn
TWA3.pdf
Виробник: Daburn
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1.98W
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-DIP Module, 12 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 12.6mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 1.98 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1.98W, Packaging: Bulk, Package / Case: 24-DIP Module, 12 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 12.6mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 1.98 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V.