Продукція > AVX > TWAA106K050CBYZ0000
TWAA106K050CBYZ0000
TWAA106K050CBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 10uF 10% ESR=5.3 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук