Продукція > AVX > TWAA106K050SBYZ0000
TWAA106K050SBYZ0000
TWAA106K050SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 10uF 10% ESR=5.3 Ohms
Написати відгук