Продукція > AVX > TWAA106K125SBSZ0000
TWAA106K125SBSZ0000
TWAA106K125SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 10uF 10% ESR=5.5 Ohms
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук