Продукція > AVX > TWAA106M050CBYZ0000
TWAA106M050CBYZ0000
TWAA106M050CBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 10uF 20% ESR=5.3 Ohms
Написати відгук