Продукція > AVX > TWAA106M125SBSZ0000
TWAA106M125SBSZ0000
TWAA106M125SBSZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 10uF 20% ESR=5.5 Ohms
Написати відгук