Продукція > AVX > TWAA107K030CBDZ0000
TWAA107K030CBDZ0000
TWAA107K030CBDZ0000 AVX
twa-777000.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 100uF 10% ESR=2.3 Ohms
Написати відгук