Продукція > AVX > TWAA107K030SBEZ0000
TWAA107K030SBEZ0000
TWAA107K030SBEZ0000 AVX
TWA-E-890185.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 100uF 10% ESR=2.3 Ohms
Написати відгук