Продукція > KYOCERA AVX > TWAA127K025SBSZ0000
TWAA127K025SBSZ0000
TWAA127K025SBSZ0000 KYOCERA AVX
TWA-E.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: WET TANT CAP
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability, Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.219" Dia (5.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm @ 120Hz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.453" (11.51mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: WET TANT CAP, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.219" Dia (5.56mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm @ 120Hz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.453" (11.51mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 25 V.