Продукція > AVX > TWAA156K030SBYZ0000
TWAA156K030SBYZ0000
TWAA156K030SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 15uF 10% ESR=4.4 Ohms
Написати відгук