Продукція > AVX > TWAA156M030CBYZ0700
TWAA156M030CBYZ0700
TWAA156M030CBYZ0700 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 15uF 20% ESR=4.4 Ohms
Написати відгук