Продукція > AVX > TWAA226K025SBYZ0000
TWAA226K025SBYZ0000
TWAA226K025SBYZ0000 AVX
TWA-Y-777004.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 22uF 10% ESR=4 Ohms
Написати відгук